Nastava na daljinu - obavijest

Autor: Martina Kivač, 16. 3. 2020.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

ponavljamo da se od danas u našoj školi odvija nastava na daljinu.

Nadamo se da ste već prionuli radu i praćenju nastavnih sadržaja na HRT 3 (razredna nastava) i Sportskoj tv (predmetna nastava).

U osnovnoj školi Domašinecradit će se prema svojem uobičajenom rasporedu sati i u virtualnom okruženju. Dakle, držite se rasporeda sati koji imate od početka nastavne godine!

Učiteljice razredne nastave su s roditeljima stupile u kontakt preko grupa, stranica i mailova (kako je koja dogovorila svoje komunikacijske puteve).

Na slijedećem liku možete vidjeti propuštene sadržaje Škole na trećem.

Učenici predmetne nastave još uvijek imaju problema s aktivacijom Office 365, pa samim time i ulaskom u Virtualne učionice na Yammeru.

Na slijedećem liku možete vidjeti sadržaje za predmetnu nastavu koji su emitirani na Sportskoj TV:

Nakon što se situacija stabilizira, svaki dan ćete u svojim virtualnim učionicama dobiti raspored sati za taj dan te će razredni i predmetni učitelji od 8.30 sati ujutro stavljati u učionice nastavne sadržaje (linkove na video sadržaje, nastavne listiće, upute oko korištenja udžbenika, radnih bilježnica i sl.), a vi ćete morati pritisnuti like na svaku objavu koju stavi bilo ravnateljica, bilo učitelji da potvrdite svoju prisutnost.

Svaki učitelj će vam uz nastavni sadržaj dati i rok za izvršenje zadatka i način na koji ćete taj zadatak izvršavati (fotografirati rješeni listić, poslati odgovor i sl.).

Za sva pitanja na raspolaganju vam stoje razrednici, učitelj Šincek (preko mail adrese koju koristite za informatiku) i ravnateljica preko svoje mail adrese.

Privremeno komunicirat ćemo s Vama na ovaj način do srijede, stavljajući na stranicu škole sve važne obavijesti.

Zahvaljujemo vam na strpljivosti!

Lijep pozdrav

Osnovna škola Domašinec / Marka Kovača 1, HR-40318 Domašinec / www.os-domasinec.skole.hr / ured@os-domasinec.skole.hr